X
X
X
X
0

About Us

HomepageAbout Us

Hakkımızda

Biz Kimiz ?

 1. Firmamız 2017 yılından itibaren DOSTHOSTİNG Bilişim (DOSTHOSTİNG.com) adı altında faaliyete başlayıp DostHosting internet hizmetleri bünyesi katmıştır ve bu isimler altında bireysel firma olarak hem kurumsal hemde bireysel müşterilerimize web hosting, alan adı tescili, bayi hosting, sanal sunucu hizmetleri vede kiralık sunucu hizmeti vermeye başlamıştır. 2018 yılında kendi sunucu alt yapısı sayesinde çeşitli veri merkezlerinde hizmet sağlamaya başlamış olup şuanda İstanbul konumunda bulunan veri merkezinde sunucuları barındırmaya devam ederek müşterilerimize hizmet sağlamaktayız.

 2. DOSTHOSTİNG Bilişim Veri Merkezi alanında da müşterilerinin en üst düzey gereksinimleri karşılamaya çalışmış olup, yüksek yatırımlar yapmak yerine bizler ile satış ortaklığı yapan bireysel ve kurumsal müşterilerine en hızlı şekilde teknik destek ve en uygun hizmeti sağlayarak her zaman destek olmaya çalışmış ve kişiye özel hizmetlerimizle kullanıcılarımızın tamamiyle isteklerini sorunsuz karşılamak için çalışmaktayız.

Sadelik + Verimlilik

 1. Yalın ve verimli süreçler kullanarak kullanıcılarımızı basit prosüdürlerle uğraştırmayız.
 2. Bizimle iş yapmak kolaydır ve güvenlidir müşterilerimizin verileri bizimle güvendedir ne biz ne bir başkası müdahale edebilir.
 3. Eğer bir sayfada ve kelimede anlatabiliyorsak, kitap yazıp zamanınızı çalmaktansa kısa sürede işlemlerini yapmaları için yardımcı oluruz.

Özveri + Bağlılık

 1. Verdiğimiz sözleri tutarız hizmetlerimizde ne gördüyseniz bunları tamamiyle sağlamaktayız.
 2. Yaptığımız anlaşmalarda açık ve dürüst davranırız sözümüzün arkasında durur sonradan süpriz ücretler çıkarmayız.
  İşimizin sahibi olarak sorumluluğumuzu alır, müşterilerimize ve ekibimizin yeteneklerıne saygı duyarak geliştirmelerine yardımcı oluruz.

 

Yerel + Global

 1. DOSTHOSTİNG olarak Fırsatları değerlendiriz bu sayede en iyi alt yapı ve çözümü sunmaya çalışırız.
 2. DOSTHOSTİNG Bilişim değişimi ön görür, kabullenir ve etkin bir şekilde bunların üzerinde işlem yapıp yönetiriz.
 3. DOSTHOSTİNG.com olarak bizler, yeni zorlukların üstesinden gelebilen, kazanma ruhuna sahip, yenilikçi kişileriz ve iyiyi yapmaya çalışırız.

Güven + Hizmet

 1. Bütün ortaklarımız ve müşterilerimiz ile etkin bir şekilde çalışırız birlikte çözüm ararız.
 2. Müşterilermiz ve ortaklarımızın değişimi yönetebilmeleri için etkin birşekilde yardımcı olurak ilgileniriz.
 3. Müşterilerimiz ve ortaklarımız için faydalı olduğuna inandığımız en iyi uygulamaları destekler ve alt yapısını hazırlarız.

Vizyonumuz


Girişimci + Güven

 1. Kullandığımız teknolojiler ve sunduğumuz hizmetler ile Türkiye’de sunucu hizmetleri denildiğinde akla gelen firmalardan yapmak.
 2. DOSTHOSTİNG Bilişim olarak ortaklarımıza kesintisiz hizmet vererek kazançlarını üst seviyeye taşımak ve sıkıntısız hizmet sağlamak
Top