X
X
X
X

Personal Data and General Confidentiality Agreement

HomepagePersonal Data and General Confidentiality Agreement

                                                                                Gizlilik Sözleşmesi

                                                                                                       Gizlilik Politikası

DOSTHOSTİNG.com sitesinde işlem yapmadan önce lütfen bu Gizlilik Politikasını okuyunuz, Gizlilik Politikası'nı kabul etmiyorsanız, lütfen DOSTHOSTİNG.com sitesi üzerinde işlem yapmayınız.
Bu Gizlilik Politikası DOSTHOSTİNG.com için geçerlidir ve DOSTHOSTİNG.com üzerinde bahsi geçen diğer siteler için bağlayıcı niteliği bulunmamaktadır.
Bu Gizlilik Politikası ile DOSTHOSTİNG.com un şartlarını kabul etmiş olmaktasınız.

Kişisel Bilgi

Ürünlerimizi sizlere tanıtmak, yeni ürünlerimiz, hizmetlerimiz yada promosyonlarımızdan sizleri haberdar etmek, yeni ürün satışı yapmak veya ürün satışı sonrası destek vermek için DOSTHOSTİNG.com sitesinde; isminiz, adresiniz, e-posta adresiniz ve telefon numaranız gibi size özel, kişisel bilgilerinizi istememiz gerekebilir.
Mevcut bilgileriniz yeterli olmadığı durumda ek bilgiler sizden e-posta, telefon veya faks gibi iletişim araçları ile istenebilir. Tüm bu kapsam içerisinde toplanan bilgi DOSTHOSTİNG.com sitesinde kişisel bilgi olarak nitelendirilmektedir.
Otomatik Olarak Toplanan Kişisel Olmayan Bilgi
DOSTHOSTİNG.com siteyi ziyaretiniz sırasında, İnternet protokol adresiniz, bilgisayarınızın işletim sistemi, tarayıcı tipiniz, trafik biçimleri yada herhangi ilgili Web sitelerinin adresi gibi belirli teknik bilgiyi toplamamıza imkan veren teknolojileri kullanabilir.
Ziyaretçilerimiz hakkında daha detaylı bilgi elde etmek için sitemiz tarafından bilgisayarınıza cookie -çerez- olarak nitelendirilen bilgi dosyaları gönderilebilir.
Bu dosyalar tamamen kullandığınız sistem ile ilgili teknik bilgi içeren ve dünyada yaygın olarak kullanılan dosyalardır.

Bilginin Paylaşımı
DOSTHOSTİNG.com kişisel bilgi içermeyen datayı (Kullanılan işletim sistemi, ziyaretçilerin cinsiyeti vb.) 3. şahıslar ile bilgi vermek amacıyla paylaşabilir.
Yasal olarak tarafımızdan istenmedikçe kişisel olarak nitelendirilen özel bilgiler 3. şahıslar ile paylaşılmamaktadır.
DOSTHOSTİNG.com DOSTHOSTİNG Bilişim Hizmetleri markası olup kişisel bilgileri; bilgi veya promosyon amaçlı şirket bünyesindeki diğer siteler ile paylaşılabilir.
Alınan hizmete bağlı olarak (SSL, domain, lisans vb.) DOSTHOSTİNG.com kullanıcı bilgilerini tescil veya hizmetten yararlandırma işleminde kullanmak için 3. taraflar ile paylaşabilir.
(SSL, domain, lisans vb.)Burada paylaşımın amacı işlemin gerçekleşmesi için gerekli olan zorunlu bilgilerin ilgili taraf (kurum/firma) ile paylaşılmasıdır.
Alan adı tescilinde ICANN kurallarına bağlı olarak DOSTHOSTİNG whois bilgilerini ICANN ın zorunlu koştuğu ve belirleyeceği kurum veya firmalara iletebilir.
Domain tescilinde; zorunlu olarak Domain Operatörüne aktarılan hesap ve whois bilgilerini Domain Operatörü kendi işleyişleri için kayıt edebilir ve işleyebilirler.

Güvenlik
DOSTHOSTİNG.com verinin mutlak güvenliği için gerekli teknolojik tedbirleri almaktadır.Ancak hiçbir teknolojik sistem %100 güvenli değildir.
DOSTHOSTİNG.com un hatalı kullanım yada kişisel bilgilerinize yetkisiz erişim gibi riskleri önlemek yada minimum seviyeye indirmek için gerekli tedbirleri almaya ve bu yönde bilgilendirici yayın yapmaya çalıştığını bilmenizi isteriz.
Özellikle online işlem sırasında kullanılan kredi kartı bilgilerinin 128 bit şifreleme teknolojisi ile tarafınızdan alınıp bankaya ve kredi kartı aracı firmasına iletilmektedir.

Toplanan Verilerin Doğruluğu
DOSTHOSTİNG.com ziyaretçisi tarafından girilmiş olan eksik yada yanlış bilgiyi, ziyaretçisinden gelecek yeni bilgi veya çapraz sorgulama yöntemi ile elde edeceği doğru bilgi ile değiştirebilir yada silebilir.

Değişiklikler
DOSTHOSTİNG.com olarak dilediğimiz zaman ve bildirimde bulunmadan bu Gizlilik Politikası'nı, Siteyi yada bu sayfalara erişimi değiştirebilir yada kaldırabilme hakkı mevcut olup işlem yapabilir.


Top